fbpx

Twój adres został dodany do naszej listy. Dziękujemy!

Twój adres już znajduje się na naszej liście.

Przepraszamy. Coś poszło nie tak i Twój adres nie został dodany do naszej listy. Spróbuj ponownie, a jeśli sytuacja się powtórzy poinformuj nas o tym pisząc na nasz adres email.

Program
Lojalnościowy

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU
Potwierdzam zapoznanie się z treścią regulaminu i jego akceptację.
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią, nie jestem pracownikiem Organizatora.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Wygrana 2, w celu marketingu i promocji produktów i usług Biura, w szczególności w celu realizacji działań związanych w programie Lojalnościowym „nastaw się na KULTURĘ”. Potwierdzam zapoznanie się z treścią Polityki prywatności, która dostępna jest na stronie www.biurofestiwalowe.pl, w tym z zasadami przetwarzania danych osobowych OBOWIĄZUJĄCYMI w Krakowskim Biurze Festiwalowym.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej przesyłanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w oparciu o przepisy art. 172 Ustawy Prawa Telekomunikacyjnego.
* POLE NIE JEST WYMAGANE